ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 02.03


Полтавців попереджають про березневі магнітні бурі

У березні очікується сім сонячних спалахів на сонці, три з яких стануть досить потужними.

Перший весняний місяць в 2019 році буде неспокійним та багатим на магнітні бурі, більшість з них очікується у другій половині березня.

Вони розпочнуться з 13 числа, викликавши нездужання у сердечників і людей з високою метеочутливістю.

Сила спалаху буде незначною, але може призвести до стрибків артеріального тиску і викликати головний біль.

Таке ж магнітне хвилювання прогнозується 16 числа. Воно негативно позначиться на настрої, підвищивши загальну дратівливість.

Також ймовірні невеликі нездужання і безсоння. Зараз не час переносити застуду на ногах — вже 19 березня відбудеться потужний спалах, здатний викликати загострення загасаючих або хронічних захворювань.

Двадцятого числа буде відчуватися згасання бурі, але лише до середини 21 березня.

У цей час очікується повторний спалах, здатний спровокувати погіршення емоційного фону. Увага! Ця дата повинна особливо насторожити людей з хворим серцем.

Також і наступний день буде для них небезпечний — 22 числа очікується повторення заворушень такого ж характеру.

Ще 2 магнітні бурі очікуються 28 і 29 числа. Вони будуть середніми по потужності і не матимуть вираженого впливу на фізичне самопочуття.

Потенційно очікуються емоційні збої і спонтанні припливи почуття втоми.

Експерти радять під час магнітних бур більше відпочивати, уникати фізичних навантажень та стресу. У цей період уникайте подорожей та тривайте під рукою необхідні вам ліки.

магнітні бурі

За темою:

  • На Полтавщині зростає захворюваність на скарлатину
  • У полтавця виявили хворобу, яку переносять кліщі
  • Чому здоров'я серця починається з консультації кардіолога та аналізів?
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.