ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 19.10


Полтавців попереджають про надпотужну магнітну бурю

Магнітна буря в жовтні 2020 буде найпотужнішою і найтривалішою в цьому році. Найпотужніший геомагнітний шторм протягом восьми днів принесе багатьом серйозні неприємності зі здоров'ям вже завтра.

Штормити буде вісім днів — магнітна буря небаченої сили в жовтні, схоже, нагадає нам, що 2020-й рік ще не закінчився, повідомляє РБК.  

Коли чекати потужного геомагнітного шторму? Згідно з даними Лабораторії рентгенівської астрономії сонця ФІАН, магнітосфера буде збудженою вже 20 жовтня, а 21-го числа почнеться магнітна буря. Геомагнітний шторм продовжиться 22, 23, 24 жовтня. А в неділю 25-го буде найпотужніший удар. Після чого ще кілька днів магнітосфера буде неспокійною.

Вчені говорять, що в найближчому майбутньому магнітні бурі будуть все частіше стрясати нашу планету.

За даними астрофізиків, Сонце увійшло в 25-й цикл, через це його активність почала зростати. Піку наше світило досягне вже у 2025 році.

Потужна магнітна буря жовтня у першу чергу вплине на метеочутливих людей. Крім того, вплинути магнітна буря може на людей з серцево-судинними хворобами, гіпертоніків і гіпотоніків, літніх людей, тих, хто страждає хронічними хворобами. Їм слід особливо уважно поставитися до свого здоров'я.

Напередодні магнітної бурі, під час і після неї багато людей можуть відчути погіршення свого стану.

А жовтнева магнітна буря буде настільки потужною, що здатна доставити неприємності навіть здоровим людям.

Можуть виникнути безпричинні головні болі, втома, апатія.

Як захиститися від негативного впливу магнітної бурі

В небезпечні дні можуть загострюватися хронічні хвороби, виникати головні болі, скакати тиск, з'являтися безсоння. Деякі люди навіть скаржаться на погіршення зору, порушення координації рухів. І хоча абсолютно захиститися від геомагнітного шторму не можна, можна полегшити можливі наслідки. Лікарі дали кілька порад для групи "ризику" і для здорових людей.

Гіпертонікам і гіпотонікам рекомендується тримати під рукою необхідні ліки. Якщо у вас слабка нервова система і ви схильні до панічних атак, не забувайте про призначені вам лікарями заспокійливі. При цьому медики не рекомендують починати шукати у себе симптоми, яких у вас немає, чекати, що щось заболить.

Пам'ятайте про режим сну, а спати дорослій людині потрібно 7-8 годин. Намагайтеся більше часу бути на свіжому повітрі, ходити пішки. Це тренує не тільки тіло, але й заспокоює нервову систему.

Відмовтеся від алкоголю, кави, інших бадьорливих напоїв, які дають навантаження на судини. Перегляньте ваше меню. У дні магнітної бурі слід відмовитися від жирного, солодкого, копченого, солоного. Тільки здорова їжа.   

здоров'я, магнітні бурі

За темою:

  • На полтавців чекає кілька магнітних бур
  • Минулої доби від COVID-19 в області померло шестеро людей
  • COVID-19: минулої доби зареєстрували 174 випадки захворювання
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.