ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 05.04


Полтавців попередили про скасування зупинок приміських електричок

Залізничники попередили про скасування зупинок приміських електричок під Полтавою, тому що чиновники відмовляються надавати компенсацію з бюджету за проїзд пільговиків.

Згідно з оголошенням Південної залізниці, залізничники мають намір скасувати зупинки поїздів на тридцяти станціях та зупинках під Полтавою.

Причиною такого рішення називають відмову міського і районного керівництва компенсувати з бюджету витрати на проїзд пільговиків.

Серед зупинок, які припинять діяти для приміських поїздів Полтава-Київська, Супрунівка, 311 км, Абазівка, 303 км, Уманцівка, Шведська Могила, Яківці, 328 км, Монастирська, Кривохатки, Крутий Берег, 336 км, Вакуленці, Безручки, Терешки, Головач, Головачанська, 3 км, Копили, 8 км, Микільське, Минівка, Портнівка.

Відповідне оголошення Південної залізниці виклала в соцмережі полтавка Вікторія Родичева і під її постом зав'язалася дискусія.

Нагадаємо, у 2016 році була схожа ситуація — залізничники попередили чиновників, які відмовлялися надавати компенсацію за проїзд пільговиків. Але зупинки електричок ніхто не відміняв.

транспорт, влада, пільговики, гроші, Південна залізниця

За темою:

  • Как выбрать масляный фильтр?
  • Полтавські волонтери передали військовим ще сім автівок
  • Ямковий ремонт: зробили дорогу з Гребінки до Оржиці
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.