ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 09.04


Полтавців просять дотримуватися обмежень воєнного стану під час великодніх свят

Правоохоронці закликають полтавців дотримуватися обмежень воєнного стану під час Великодніх заходів.

Поліція Полтавщини закликає представників різних конфесій та їх прихожан під час Великодніх богослужінь та урочистих заходів дотримуватися правил безпеки, правових норм та встановлених обмежень воєнного стану. Зокрема, правоохоронці закликають з повагою ставитися до інших людей, бути толерантними та не проявляти агресію.

Про це повідомляє ГУ НП в Полтавській області.

Світле Християнське свято – це благословенний час для консолідації нації. Тож рекомендуємо утриматися від будь-яких дій та публічних закликів, що підбурюють до ворожнечі та сприяють роз’єднанню українського суспільства.  

Радимо під час святкових заходів дотримуватися вимог чинного законодавства, морально-правових норм та правил етичної поведінки. Також необхідно зважати на встановлені обмеження: дотримуватися комендантської години (на Полтавщині діє з 00:00 до 04:00), «сезону тиші» у лісах та на об’єктах благоустрою та весняно-літньої заборони на вилов риби. 

Уникайте ризиків! Якщо побачили вибухонебезпечний або підозрілий предмет, не підходьте та не торкайтеся його, а негайно телефонуйте до поліції (102) чи Державної служби з надзвичайних ситуацій (101).

 

 

безпека, великдень, заходи

За темою:

  • Полтаву відвідав посол Франції
  • На Полтавщині дозволили рух по Дніпру у світлий час доби
  • Полтавців попереджають про небезпеку тонкої криги на річці
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.