ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 08.09


Полтавців просять за допомогою фото віднайти Америку

До 24 вересня інвестиційна компанія "Фрідом Фінанс Україна" проводить фотоконкурс "Америка в Україні". Полтавців запрошують взяти участь у фотоконгкурсі.

Згідно з інформацією Фрідом Фінанс Україна, учасникам конкурсу потрібно на камеру або смартфон зробити оригінальні фотографії, які відображатимуть схожість України та США, а також покажуть всесвітню популярність американських брендів.

Більше про інвестиційні можливості в Україні: Що робити, якщо ви хочете інвестувати в IPO: з чого слід почати

Деталі конкурсу

За умовами конкурсу світлина має бути виконана у стилі вуличної фотографії.

У кадрах слід показати світові бренди, акції яких можна купити на фондових ринках: Coca-cola, Tesla, iPhone, John Deere, Amazone, Microsoft, Beyond meat та інші.

Що потрібно зробити, аби стати учасником конкурсу

  • Опублікувати пост із фото для участі у конкурсі на своїй сторінці у соцмережі, а в тексті до фото вказати хештег #USAinUkraine та позначити (тегнути) сторінку ТОВ "Фрідом Фінанс Україна".
  • Сторінка учасника конкурсу обов'язково має бути відкритою для всіх користувачів соцмережі.
  • Бути підписаним на сторінку інвестиційної компанії у Facebook чи Instagram.

Головний приз

З робіт усіх учасників фотоконкурсу журі на чолі з Мариною Карпій вибере 10 найкращих знімків. Головного переможця визначать шляхом голосування у Facebook. Саме він отримає у подарунок сертифікат на 10 акцій Apple.

Основна ціль конкурсу – акцентувати на тому, що Америка ближче, ніж здається, а у всі бренди, які оточують нас, можна інвестувати. Зробити це просто, легко та швидко можна через Фрідом Фінанс. Детальні умови — на офіційному сайті.

Компанія "Фрідом Фінанс Україна" – що про неї відомо?

Підприємство відкриває перед клієнтами глобальні перспективи у світі інвестицій на фондовому ринку та допомагає українцям стати фінансово освіченими й незалежними. "Фрідом Фінанс Україна" входить до складу міжнародного холдингу Freedom Holding Corp. (США) – однієї з найбільших інвестиційних компаній на пострадянському просторі, що має офіси в Німеччині, США, Казахстані, на Кіпрі та в інших країнах.

фотоконкурс, Америка в Україні

За темою:

  • У Полтаві презентували виставку світлин Олександра Розума
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.