ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:45 20.01


Полтавців запрошують на перший ідеатон

Вперше у Полтаві 21 січня відбудеться ідеатон. Тривалий час Мережа захисту національних інтересів “АНТС” збирала ідеї від найактивніших українців, які переймаються проблемами своєї громади.

Наприклад ті, які мають круті інноваційні рішення для покращення життя в цих громадах.

Найбільш значущі проєкти обиратиме експертна комісія на ідеатоні у Полтаві, щоби втілити їх в життя і профінансувати.

21 січня о 10:30 в центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес 16 учасників з різних міст і селищ України приїдуть до Полтави і разом з менторами доопрацюють власні ідеї для вирішення реальних проблем у своїх громадах, а також запрезентують їх перед відбіркової комісією.

“Ми розглянули 105 поданих заявок від учасників з усієї України в рамках всеукраїнського проєкту HALLI  – інкубатору для виявлення, підтримки та впровадження інновацій на місцевому рівні, щоб разом з активними змінотворцями “дошліфувати” найцікавіші задуми від ідеї до проєкту. Найкращі отримають 5000 $ на реалізацію найцікавішої ідеї”, – розповіла менеджерка та менторка проєкту HALLI – Марія Голуб.


“При розробці проєкту HALLI ми очікували, що процес реформи децентралізації сформує потенціал до розвитку та інновацій місцевих лідерів у сотнях громад в різних куточках України. Ми хотіли знайти цих лідерів з яскравими інноваційними ідеями та дати їм поштовх до розвитку, втілення проєктів. І ми не розчарувались! Десятки інноваторів та лідерів громад презентували блискучі ідеї, різні шляхи вирішення проблем громадян, інноваційні рішення. Для них участь в таких заходах – це вже перемога. Адже серед поважних членів відбіркової комісії, серед менторів та учасників, вони знайдуть однодумців та майбутніх партнерів. А завдяки HALLI – популяризують та масштабують свої проекти”, – зазначив учасник відбіркової комісії, член ГО “Мережа захисту національних інтересів “АНТС” Остап Єднак.

Ідеатон проводитиметься у форматі воркшопів з попередньо відібраними командами із менторами та експертами у заданій темі та суміжних сферах знань для вдосконалення і перевірки запропонованих ідей та спроможності команд до впровадження проєкту. 

Ментори, які навчатимуть учасників на ідеатоні в Полтаві:

Олександра Горчинська – координаторка розвитку CDTO в громадах, директорат регіональної цифрової трансформації Міністерства цифрової трансформації України.

Тарас Бик – директор з питань зв’язків із владою Wooden Horse Strategis.

Жанна Соловйова – виконавча директорка громадської організації «Сучасний формат».

Володимир Шнайдер – IT компанія ELEKS. 

Учасники відбіркової комісії: 

Василь Задворний – Генеральний директор Державного підприємства “Прозорро”, яке адмініструє та розвиває електронну систему публічних закупівель. Має 10-річний досвід роботи в IT-індустрії.

Нік Білогорський – експерт з кібербезпеки, інвестор та громадський діяч, директор з безпеки Google та засновник громадської організації Nova Ukraine.

Антон Мартинов – засновник проєкту Audiobooks.ua, засновник платформи «Лабораторія» та Librarius.

Алекса Чопівська – директорка програм зі світової економіки в Інституті Аспена.

Мар’яна Каганяк – експертка у сфері міжнародних економічних відносин, керівниця Офісу з просування експорту у 2015-2018 роках при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, співзасновниця програми SheExports.

Дмитро Карабчук – кандидат сільськогосподарських наук, виконавчий директор ГО природоохоронного спрямування “Лісові ініціативи і суспільство”.

Ганна Гопко – народна депутатка України та Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах у 2014-2019, Голова правління Мережі захисту національних інтересів “АНТС”.

ідеатон

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.