ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 09.11


Полтавців закликають долучитися до збору теплого одягу

БО "Світло надії" закликає з настанням холодів подбати про підтримку і допомогу з теплими речами малозабезпечених. В рамках проєкту "Одежина" у різних частинах міста розміщено пять контейнерів для збору речей.

Благодійна організація «Світло надії» нагадує, що полтавці потребують  допомоги з теплими речами. За ініціативи даної організації з 2016 року у Полтаві  містяни можуть передати речі тим, хто їх потребує.

Так, розміщено п`ять контейнерів для збору речей: два у Свято-Успенському кафедральному соборі; по одному контейнеру в УМСА (адмінкорпус), Полтавському університеті економіки і торгівлі та території БК Укрбурсервіс (через тиждень цей контейнер переїздить до офісу Нова Полтава).

Протягом минулого року було зібрано 1,5 тонни речей. Усього за час існування ініціативи полтавці принесли понад 18 тонн одягу.

Сорочка, чоботи чи іграшка, що не потрібні одним, стали у пригоді іншим людям, – говорять організатори.

Виготовлення контейнерів стало можливим за підтримки Полтавської облдержадміністрації в рамках реалізації проєкту «Відкрите суспільство».

Нагадаємо, на Полтавщині розробляють обласну програму, щоб була можливість організувати у всіх містах і районах "банк речей".
благодійність, речі, допомога

За темою:

  • Полтавців просять допомогти зібрати кошти на лікування атовця
  • В області запустили пілотний дитячий проєкт
  • Полтавські рятувальники допомагають гасити лісові пожежі на Луганщині
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.