ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 12.04


Полтавців закликали економити електроенергію

У квітні російські ракети та дрони знову завдали значних пошкоджень українським електростанціям. У зв’язку з цим українців і полтавців зокрема закликали економити електроенергію, особливо з 19:00 до 22:00.

Адже у ці вечірні години спостерігається максимальний попит на електроенергію.

Вранці 11 квітня була вже третя масована атака на енергетичну інфраструктуру країни з початку року. 

"Російські ракети та дрони вранці завдали значних пошкоджень українським електростанціям. В цьому році це вже третя масована атака на українську генерацію. Під час двох попередніх також постраждали теплові та гідроелектростанції. Їх головна роль в енергосистемі — можливість швидко збільшувати виробництво електроенергії вранці та ввечері, коли споживання стрімко зростає. Сьогодні деякі з них не можуть це робити через руйнування, яких завдала російська армія", - повідомляють енергетики.

Енергосистема може безпечно працювати тільки якщо в ній витримується баланс: споживання електроенергії = виробництво електроенергії. Зараз на шальці виробництва значно менше електроенергії, ніж було ще вчора, до атаки. І для того, щоб зберегти рівновагу на наших енергетичних терезах, потрібно розвантажити шальку споживання. Особливо велика потреба в зменшенні споживання є у вечірні години максимального попиту з 19:00 до 22:00.

"Будь ласка, не вмикайте в цей період потужні електроприлади, або користуйтесь ними по черзі. Це допоможе енергосистемі безпечно пройти цей важкий період", — йдеться у повідомленні національної енергетичної компанії "Укренерго".

електроенергія, війна, економія

За темою:

  • На Полтавщині обмежують електроспоживання для промисловості
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.