ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 08.06


Полтавців закликають підписати петицію щодо Кадетського корпусу

На наступній сесії міськради 26 червня депутати звернуться до Кабінету міністрів щодо прийняття розпорядження про погодження передачі з комунальної власності в державну власність будівлі Кадетського корпусу.

Зважаючи на те, що будівля Полтавського Петровського кадетського корпусу руйнується, з метою збереження та реставрації пам’ятки архітектури національного значення від загрози руйнування та пошкодження, звертаємося з проханням якомога швидше прийняти відповідне розпорядження про погодження передачі в державну власність будинку за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 42 на баланс Державної судової адміністрації України

 – йдеться у відповідному проекті рішення, опублікованому в четвер, 6 червня.

Окрім того, на сайті Кабміну розмістили петицію «Передати Петровський Полтавський Кадетський корпус у державну власність.

Для розгляду потрібно зібрати 25 тисяч голосів  і полтавців закликають долучитися збору підписів.

 

Ми користуємося всіма законними важелями впливу, щоб актуалізувати проблему Кадетського в Кабміні. Там думають, що це другорядне питання – тому воно і “зависло” вже не перший місяць. Спочатку я звернувся до Кабінету міністрів особисто, потім попросив полтавських нардепів Сергія Капліна та Юрія Бублика, щоб і вони вплинули на ситуацію. До того ж, зареєстрував петицію, яку може підписати кожен полтавець. Потім ще потрібно провести тендер на проектування, самі роботи…а Кадетський валиться. Часу немає

- сказав Юліан Матвійчук, голова фракції «Свобода» в Полтавській міській раді.

Нагадаємо, 25 січня Мінкульт погодив передачу Кадетського корпусу з власності територіальної громади Полтави в державну власність до сфери управління Державної судової адміністрації України.

кадетський корпус

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.