ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:54 25.12


Полтавців закликають повідомляти про випадки недоброчесності суддів

Мешканці Полтави, яким відомо про випадки незаконного збагачення, сумнівних рішень та інших неправомірних дій із боку місцевих суддів, можуть повідомити про ці факти новоствореній комісії.

В обласному центрі створили громадську комісію з перевірки доброчесності суддів Полтавської області. Як повідомив голова комісії, журналіст Станіслав Цись, вони розглядатимуть скарги від громадян щодо випадків недоброчесної поведінки та незаконної діяльності полтавських суддів, а потім подаватимуть документи на їх звільнення.

Наразі проблема повернення законності у полтавські суди стоїть дуже гостро. Звичайний громадянин, який стикнувся з несправедливістю, досить часто не знає, що робити у таких випадках. Ми беремо на себе цей тягар паперової роботи. Будемо збирати і систематизувати скарги від громадян. Якщо випадок незаконних дій судді підтвердиться, вживатимемо заходів для притягнення його до відповідальності

 — пояснив Станіслав Цись.

Після розгляду і перевірки фактів, викладених у скаргах, вони будуть оформлені належним чином та направлені відповідним органам. Також новостворена комісія має намір співпрацювати з Громадською радою доброчесності і міжнародними організаціями, які займаються моніторингом судової влади в Україні. Найбільш резонансні випадки публікуватимуться у ЗМІ.

Голова Полтавської філії Суспільної служби України Ганна Кіященко є одним з ініціаторів заснування комісії. Вона розповіла, навіщо створена така організація.

Зараз українські суди практично не здійснюють правосуддя, а продають вироки. Хто більше заплатить, у кого більша влада, харизма, той і отримає рішення на свою користь. І ця ситуація катастрофічно впливає на владу, на підприємництво і на загальний стан суспільства. Тому вкрай важливо позбавити суди недоброчесних суддів та створити умови, за яких продавати вироки буде неможливо

 — прокоментувала Ганна Кіященко.

Скарги щодо діяльності суддів Полтавщини можна надсилати в електронному вигляді на е-мейл: [email protected] , після чого з заявником зв’яжеться кваліфікований спеціаліст.  

суспільство, корупція, суд, ГРД

За темою:

  • Причетні до корупційних скандалів у Полтаві оминають покарання
  • У керівниці податкової з Полтавщини виявили 6,1 млн гривень необґрунтованих активів
  • У Полтаві шукають розкрадання під час ремонту укриття в будівлі облради
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.