ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 03.08


Полтавців закликають взяти участь у конкурсі відеопоезії

Відеографиня, студентка Школи журналістики УКУ, полтавка Анна Ютченко є координатором та авторкою ідеї конкурсу відеопоезії на вірші та уривки з поем Грицька Чубая "Видимість".

Вона розповіла, що  стала координувати конкурс не випадково і їй в цьому посприяли захоплення, повідомляє ЗМІСТ.

Дві мої давні міцні любові – кіно та література. А тому, коли побачила, що фокусна тема цьогорічного Форуму видавців буде "Відшукання причетного" за однойменною поемою одного з моїх улюблених поетів Грицька Чубая, то вирішила запропонувати організаторам зробити такий експеримент, як конкурс відеопоезій. І вони погодились

- зазначила Анна.

Полтавка проводить всеукраїнський конкурс відеопоезії

Організатори такого фестивалю – Форум видавців, який розташований у Львові, але цей фестиваль не локальний, а всеукраїнський та міжнародний.

Метою конкурсу «Видимість» є популяризація відеопоезії як жанру, що межує з літературою та кіно, сприяння синкретизму різних видів мистецтв.

Полтавка проводить всеукраїнський конкурс відеопоезії

 

Головна тема конкурсу – відшукання причетності через видиме чи ледь помітне; через колір, рух і звук.

Тому, як розповідає координаторка, кожна відеопоезія, як окреме висловлювання на тему причетності – внутрішньої чи зовнішньої, її межі або відсутності.

Наразі прийом робіт уже завершено і на конкурс надіслали більше 20 відеопоезій з різних куточків України: Києва, Харкова, Чернівців, Дніпра, Львова, Вінницької області.

Полтавців поки що нема серед учасників, але Анна Ютченко, говорить, що вони хочуть продовжити прийом заявок, оскільки були прохання, щоб трохи перенести дедлайн.

Переможець чи переможниця конкурсу будуть оголошені у вересні під час Форуму видавців (дата фінального заходу ще узгоджується). Попередньо на сторінці події конкурсу будуть оголошені фіналісти.

конкурс, відеопоезія

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.