ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 02.04


Полтавців запрошують до бригади тероборони

У Полтаві триває набір на службу до військової частини А7310, яка входить до складу 116-ї бригади територіальної оборони.

Старший групи рекрутингу Андрій Усенко на брифінгу розповів, що основними завданнями військовослужбовців цієї частини є охорона об'єктів критичної інфраструктури регіону та робота на другій лінії зіткнення з ворогом.

Це передбачає підготовку оборонних рубежів і прикриття флангів першої лінії, де діють десантні та механізовані бригади.

Крім того, військова частина пропонує ряд небойових спеціальностей для обмежено придатних до служби.

 "Всі цивільні, які виявили бажання служити, але не мають військового досвіду, тобто не служили в Збройних Силах України (ЗСУ), направляються на навчання у навчальні центри для проходження базової загальної військової підготовки. Тривалість такого навчання становить від 30 до 40 днів. Якщо посада передбачає наявність певного фаху, наприклад оператора БпЛА, то після базової підготовки людина додатково навчається у навчальному центрі. Посади визначаються на початку навчання, і кожна з них резервується за військовослужбовцем. На вакантну посаду нікого не призначають, доки військовослужбовець не завершить навчання та не повернеться у частину", — повідомили в  групі рекрутингу в/ч А7310.

армія, рекрутинг

За темою:

  • На фронті бракує капеланів
  • У Полтаві відкрився Центр рекрутингу української армії
  • Черговий хабарник у Полтаві: командир обіцяв переведення солдата за $1500
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.