ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 15.02


Полтавців запрошують до "Мандрів на полотні"

У Полтавському художньому салоні відкрилася персональна виставка членкині Національної спілки художників України Ганни Величко.

Величні гори і затишні міські вулиці, строкатий гомін гавані та тиша лісових стежок, життєрадісне літо та осінній сум, простір пейзажів та тендітна ніжність квіткових букетів – все це глядач зустріне на полотнах роботи полтавської художниці Ганни Величко в експозиції її персональної виставки "Мандри на полотні", що відкрилася 15 лютого в Полтавському художньому салоні.

Виставка сформована з близько 70 робіт – це творчий доробок мисткині за десять років. Всі роботи виконані олійними фарбами. Ганна Величко зазначає, що це її улюблений матеріал –олійні фарби мають найкращу текстуру та кольори, що дають художнику багато можливостей – як ні в яких інших фарбах.

На полотнах розквітають тюльпани, троянди, іриси, а пейзажні картини зображують різні місцевості України – їх мисткиня малювала на різноманітних пленерах.

Десять років я подорожувала Україною, їздила в різні її куточки, і в Крим – тоді він ще був українським, зараз на жаль, немає можливості туди поїхати. І малювала, подорожуючи. Мала на меті зробити виставку з такою назвою "Мандри на полотні". Рада, що нарешті вдалося втілити мрію. На деяких полотнах зображені квіти – їх я завжди любила малювати, це мої нещодавні роботи

– розповіла художниця Ганна Величко.

Виставку можна оглянути в Полтавському художньому салоні за адресою вул. Соборності, 27 протягом трьох тижнів – до 6 березня. Вхід вільний.

виставка, Ганна Величко, живопис, мандри

За темою:

  • У Полтаві відкрилася фотовиставка "Погляд із минулого"
  • У Полтаві стартував розпродаж рослин для дачників
  • Міжнародна виставка "Це графіка" відкрилася у Кременчуці
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.