ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 05.02


Полтавців запрошують до Школи депутата

Цього тижня стартував другий набір Школи депутата у Полтаві. Освітній проект розрахований на активних полтавців, які люблять своє місто і бачать себе в політиці у найближчому майбутньому. Набір до Школи триває до 21 лютого. 

 

Школа депутата – це підготовка політичних лідерів на нових принципах, відповідно до сучасних викликів.  За два місяці навчань слухачі Школи отримають необхідні знання та навички, дізнаються про роль та функції депутата місцевої ради.  І зможуть стати реальними лідерами для своєї громади. 

"Бути міцним господарником уже замало. Політик нової генерації повинене мати стратегічне бачення розвитку міста, користуватися  аналітикою у прийнятті рішень, забезпечувати участь громади, бути відкритим і професійним. Школа депутата є тим інструментом, який допомагає набути цих  компетенцій. Це простір для всіх, хто вболіває за Полтаву, не соромиться ставити запитання, готовий вчитися і конвертувати ідеї в реальні справи для громади", - повідомила співорганізаторка Школи депутата, директорка ГО "Нова Полтава" Юлія Городчаніна.

У Школі навчатимуть бути відповідальним лідером; відповідально використовувати ресурси громади; протидіяти популізму і налагоджувати якісну комунікацію. 

Двомісячний інтенсив передбачає заняття з місцевими спікерами, експертами національного рівня, зустрічі з депутатами та візитами в найуспішніші українські міста. Всього не менше 20 занять. 

"Наближаються місцеві вибори, тому потреба в освічених політиках різко зростає. Для системних змін в місті потрібні люди, які розуміються на процесах управління містом. Що потрібно впроваджувати, а що не доречно в контексті Полтави, як управляти бюджетом міста, куди спрямовувати кошти, де шукати додаткові можливості.  Тому основна задача Школи – об'єднати людей, які готові змінювати місто, і навчити їх, як це робити", - додала  співорганізаторка Школи депутата, директорка ГО "Полтавська платформа" Альона Гончаренко.

Програма курсу міститиме такі модулі:
-    Структура і повноваження ОМС і депутата;
-    Децентралізація;
-    Місцеві бюджети, бюджетний процес;
-    Гендерне бюджетування;
-    Містобудування. Просторовий розвиток;
-    Екологія. Зелені зони, публічні простори;
-    Транспорт;
-    Креативні індустрії, ревіталізація просторів;
-    Архітектурна спадщина;
-    Туризм;
-    ЖКГ. Комунальні підприємства;
-    Енергоефективність. Перехід на 100 % ВДЕ;
-    Е-демократія;
-    Аналітика у прийнятті рішень;
-    Антикорупція.

Також учасники Школи зможуть ознайомитися з успішними кейсами українських міст. У рамках проекту запланована навчальна поїздка до Вінниці. 

Вартість навчання у Школі складає 1 800 грн. Організатори надають 5 грантів у розмірі 75% вартості навчання. 
Відбір на навчання і надання грантів здійснюється у два етапи: аналіз анкет та співбесіда.

Прийом заявок триває до 21 лютого 2020 року. Реєстраційна форма https://forms.gle/pf2UgPaLhw9d66nb9 

Навчання розпочнеться у березні.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.