ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 12.12


Полтавців запрошують долучитися до акції "Подаруй дитині радість"

Цьогоріч у Полтаві, як і торік працюватиме будиночок Святого Миколая. Полтавців запрошують узяти участь в акції "Подаруй дитині радість" та передати подарунки. Привозити дарунки можна в сам будиночок біля Свято-Успенський кафедральний собор м. Полтава або на Спаську 10, у волонтерський центр чи просто переказати кошти на картку з поміткою на подарунки дітям.

День Святого Миколая – свято, яке чи не найбільше чекають діти. Кожен малюк сподівається отримати подарунок за хорошу поведінку.   Минулого року за перший день роботи волонтери роздали трохи більше 600 подарунків (18 грудня), а за другий (19 грудня) майже 400.

Тисячу дітей поспілкувалися з святим Миколаєм та отримала солодощі і мандарини. Подарунки видавалися аж до Різдва - роздали декілька тисяч пакетиків.

Привозити цього разу дарунки можна в сам будиночок біля Свято-Успенський кафедральний собор м. Полтава або на Спаську 10, у волонтерський центр чи просто переказати кошти на картку з поміткою на подарунки дітям.

Запрошують також всіх бажаючих допомогти фасувати пакети і стати помічником святого Миколая.

Як повідомили в Facebook організатори - волонтери з "Полтавського батальйону небайдужих", урочисте відкриття пройде в неділю, 17 грудня 2017 року, о 12:30 за адресою: вул. Соборна площа, 1 (біля Свято-Успенського собору).

Святий Миколай буде приймати весь день аж до закриття Свято-Успенський кафедральний собор м. Полтава (о 19 год). Минулого року були трішки черги, ми плануємо і розмірковуємо як їх уникнути, один з найкращих методів - це приводити діток протягом дня. На вас чекають неймовірні казкові емоції, веселощі, смаколики і звісно ж спілкування із Святим Миколаєм. Почали надходити перші подарунки для дітей в  будиночок Миколая. 

— пишуть волонтери.
будиночок Миколая, відкриття

За темою:

  • Для полтавських дітлахів готують сюрпризи
  • Гоголь, Шевченко і Котляревський "одягнулися" до свята
  • МОН України нагородило 10 науковців полтавського університету
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.