ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 18.05


Полтавців запрошують на флешмоб "#вдягни_вишиванку!"

В ошатне українське національне вбрання планують одягти пам'ятник Марусі Чурай біля полтавського театру Гоголя, з нагоди відзначення Дня вишиванки, 21 травня.

Про це розповіла директорка Полтавського міського Будинку культури Лариса Семеняга.

 

Також, у певний час, біля цього монументу створять постановку для полтавців, відповідний анонс з`явиться напередодні у офіційній спільноті установи у соціальній мережі.

Разом з тим, творча команда Полтавського міського Будинку культури запрошує полтавців  та усіх охочих вдягнути вишиванку на свято та доєднатись до флешмобу «#вдягни_вишиванку!».

Адже українці всього світу (не залежно від країни проживання) кожного третього четверга травня влаштовують великий яскравий флешмоб на День вишиванки.

Для нашого народу вишиванка – не просто гарний одяг чи модна річ. Вона несе більш сакральний зміст: це оберіг, це традиції, історія і культура українського народу, – відзначають організатори.

 

Тож флешмоб полягає в тому, щоб 21 травня 2020 року викласти фото у вишиванці на своїй сторінці із хештегом «#вдягни_вишиванку!»

Лариса Семеняга розповідає, що згодом за кількістю уподобань визначать переможців, які отримають подарунки від Полтавського міського Будинку культури.

А головним подарунком для всіх буде той час, коли ми спокійно зможемо вийти всі разом на вулиці міста у вишиванках.

 

 

флешмобу, #вдягни_вишиванку

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.