ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 01.12


Полтавців запрошують на фотосушку

 15 грудня у Горішніх Плавнях відбудеться відкриття четвертого етапу фотовиставки-конкурсу "Фотосушка".

Захід проводиться з ініціативи міського голови та відділу культури, спорту і туризму міськради спільно з Центральною міською бібліотекою.

Місце проведення виставки - фойє центральної міської бібліотеки (вулиця Миру, 22).

У конкурсі беруть участь всі бажаючі,незалежно від віку і досвіду. Учасник обов'язково повинен бути автором фотографій, повідомляється у Фейсбук.

Тематика фотографій повинна бути пов'язана з життям міста і спрямована на популяризацію та збереженням культурних традицій, здорового способу життя, сімейних цінностей, дбайливого ставлення до природи та навколишнього середовища.

Автори кращих робіт, обраних конкурсним журі, будуть нагороджені пам'ятними подарунками та дипломами.

Учасники роздруковують свої фотографії самостійно і приносять організаторам в читальний зал центральної міської бібліотеки або безпосередньо на відкриття виставки.

Кожен учасник може представити не більше 5-х фотографій. Розмір фотографій не повинен перевищувати формат А4 (21*29,7 см). Також необхідно відправити електрону версію конкурсної фотороботи на поштову адресу fotosushka.gp@gmail.com.

На зворотній стороні фотографії кожен учасник повинен обов’язково вказати назву роботи, прізвище ім’я, рік народження, контактний телефон, електрона пошта.

Роботи на конкурс приймаються: з 27-го листопада до 15 грудня 2018 року у читальний залі з 11.00 до 19.00 години (окрім суботи та неділі).

Горішні плавні, конкурс, фотосушка

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.