ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:27 23.06


Полтавців запрошують на нічне кіно просто неба

У ніч з 30 червня на 1 липня в полтавському парку "Перемога" відбудуться нічні кіноперегляди в рамках всеукраїнського кінофестивалю "Відкрита ніч".

У 2018 році фестиваль "Відкрита ніч. Дубль 21" пройде у ніч з 30-го червня на 1-ше липня. Основним майданчиком фестивалю стане Арт-причал у Києві, а паралельні покази та трансляції пройдуть на майже 80-ти локаціях в Україні та за кордоном.

Одним з учасників "Відкритої ночі" стала й Полтава. В нашому місті відкрита ніч кіно традиційно відбудеться в парку "Перемога", на площі перед концерт-холом VillaКрокодила. Як і завжди, полтавський кінопоказ організує Полтавське обласне товариство "Просвіта".

 "Відкрита ніч" – фестиваль, покликаний відкривати нові українські імена в галузі кінематографу та телевізійного виробництва. 21 рік поспіль справжні кіномани збираються наприкінці червня просто неба, щоб долучитися до останніх новинок, підтримати одне одного та похвалитися фільмами врожаю останнього року. Фестиваль проходить під девізом: "Ми. Для нас. Про себе".

Кінофестиваль "Відкрита Ніч" започаткований у червні 1997 року як огляд найцікавіших здобутків українського кіно. На сьогодні фестиваль є своєрідною лабораторією з перевірки нових ідей для вітчизняних кінематографістів та пошуку молодих талантів, які можуть стати новими обличчями українського й світового кіно.

 За 21 років роботи фестивалю у складі журі побували понад 100 відомих митців не лише України, а й світу. Серед них: Ліна Костенко, Юрій Іллєнко, Олег Скрипка, Влад Троїцький, Юрій Щербак, Володимир Войтенко Сергій Фоменко, Юрій Шевчук, Юрій Андрухович, Оксана Забужко, кінознавець з Польщі Гжегож Пеньковський, композитор Вірко Балей (США) та багато інших.

 Кожного року фестиваль іменується як "Дубль". Головною локацією перших "Дублів" був майданчик на Андріївському узвозі,а з 2013 року фестиваль проходить на столичному "Арт-причалі". Паралельно з цим показ фестивальних стрічок триває в інших містах, які долучилися до "Відкритої ночі".

кінопоказ, кінофестиваль, ніч

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.