ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 23.05


Полтавців запрошують на прем'єру "Люди Форбс"

Обласний театр імені Гоголя не перестає дивувати своїх глядачів. Так, стартувала онлайн прем'єра під назвою "Люди Форбс". Це - п'єса сучасної авторки Марини Сміляцець.

Керівник літературно-драматичної частини театру імені Гоголя говорить, - обрали цю п’єсу, бо популяризують сучасних українських авторів. Вона — гостросюжетна.

Ольга Коваленко, керівник літературно-драматичної частини театру ім.Гоголя розповів суть. Відомий мільйонер збирає своїх собі учнів на тренінги по тому як стати мільйонером, як розпочати свій бізнес. У нього шість учнів і на цьому вони зустрічаються у таборі у закритому, де починається розмови про бізнес та про все інше. Але ці все шість персонажів наскільки яскраві, що в кожного є своя історія.

Задіяно у виставі сім акторів. Онлайн трансляція для них, - говорить Владислав Шевченко, головний режисер, незвично, але цікаво: на яку камеру працювати, де «не випасти» з кадру, інші технічні моменти та попри все, новий досвід завжди - гарний досвід.

Цікавий аспект —  відсутність глядача, все-таки енергетика, яка йде від людного залу не замінити нічим, але відчуття, що це прямий ефір, всі збираються і хвилювання, яке викликає усвідомлення, тому що ми перебуваємо наживо тримає акторів у тонусі.

Унікальність цієї прем'єри, в тому, що побачити її можна тільки раз, на сайт трансляцію не викладають.

У планах творчої групи - продовжувати готувати онлайн-вистави.

театр, послаблення карантину, онлайн

За темою:

  • У Полтаві показали прем’єру "Як рятували країну Мережину"
  • Полтава вперше прийняла харківський театральний фестиваль
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.