ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 24.10


У Полтаві презентуватимуть нові книги

25 жовтня, в середу, у Полтаві проведуть одразу дві презентації нових українських книг - о 16:00 та о 18:00.

Так, Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І.П.Котляревського (вул. Небесної Сотні, 17) запрошує на презентацію книги "Кабул: шлях мужності. Спогади про Валерія Боняківського - художника і воїна". Ця книга - спомин про Валерія Боняківського. Це не тільки розповідь про "Кабула", а й про війну, яка вона є, і про те, чому й заради чого звичайні люди залишили мирне життя.

Презентація відбудеться 25 жовтня о 16:00 у літературній вітальні (кімн. 213), повідомила Юлія Крамарєва, завідуюча відділом соціокультурної діяльності обласної універсальної наукової бібліотеки імені Котляревського.

Нагадаємо, «Кабул» загинув 16 жовтня 2014 року в районі села Нетайлово (Ясинуватський район) під Донецьком, потрапивши під мінометний обстріл.

Цього ж дня полтавців запрошують на зустріч з письменником Максом Кідруком, який презентує свою нову книгу  25 жовтня о 18:00 у Полтавському краєзнавчому музеї. Його новий роман —  “Не озирайся і мовчи” —  позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. До Полтави письменник завітає у рамках туру “#100містНОІМ”, в якому заплановано 130 презентацій по всій Україні.  

культура, література, презентація, книга, Кабул, Макс Кідрук

За темою:

  • У Полтаві презентували книгу про топоніми
  • Полтавцям представили книгу з колекцією стародавніх рідкісних документів
  • Полтавці обговорять книгу "Московія проти України"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.