ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 26.11


Полтавців запрошують на презентацію книги Людмили Старицької-Черняхівської

Завтра, 27 листопада, в полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського презентують книгу творів Людмили Старицької-Черняківської, виданої силами "Просвіти".

Завтра, 27 листопада, о 14:00 в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Івана Котляревського відбудеться презентація книги "Вибране" Людмили Старицької-Черняхівської.

Книга видана обласним осередком Всеукраїнського товариства "Просвіта" з нагоди 150-річчя з дня народження видатної українки та містить історичну драму "Іван Мазепа", а також статті та спогади.

У серпні виповнилося 150 років із дня народження Людмили Михайлівни. Отже книга видана до її ювілею. А як знаємо, ювілейний рік продовжується до 1 січня наступного року. На сьогодні її історичні драми, зокрема, «Іван Мазепа», неперевершені. Життєвий шлях, насичений неймовірною діяльністю, потребує осмислення і засвоєння сучасним суспільством. А блискуча письменниця, незламна духом українська патріотка з давнього князівсько-козацького роду Рюриковичів, закатована російськими комуністичними окупантами, більш, ніж будь-хто інший заслуговує і на вдячну пам'ять нащадків, і на прочитання її творів

– вважає голова ПООТ "Просвіта" Микола Кульчинський.

У гостей заходу буде можливість придбати книгу за спеціальною ціною 40 гривень.

За 50 гривень книгу "Вибране" Старицької-Черняхівської можна придбати також у приміщенні ПООТ "Просвіта" за адресою: провулок Шухевича (Піонерський), 4.

Презентація відбудеться у "Літературній вітальні" бібліотеки – другий поверх, кімната 213. Вхід вільний.

література, книга, презентація, пам'ять

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.