ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 20.01


Полтавців запрошують на прогулянку "Українська революція в Полтаві…"

22 січня в Україні відзначають День Соборності, тому полтавцям на пізнавальній прогулянці розкажуть про те, що відбувалося століття тому: події та пам’ятні місця Української революції в Полтаві.

 Полтавцям пропонують пізнавальну пішохідну прогулянку містом.

Саме тут народилися такі визначні діячі, як Симон Петлюра — державний, військовий, громадський та політичний діяч, публіцист; Іван Стешенко — громадський і політичний діяч, педагог, письменник; Степан Скрипник (Мстислав) — визначний український церковний діяч ; та інші відомі постаті того часу.

Крім того, в Полтаві збереглися будівлі, в яких перебували органи влади та військові формування українських держав, представництва українських громадських об’єднань, різні важливі заклади періоду Української революції 1917–1921 років.

Або ті, де народилися, проживали чи здійснювали діяльність видатні діячі цієї доби. А також встановлені на честь подій та учасників Української революції 1917–1921 років пам’ятники, пам’ятні дошки.

Організатори переконують: якщо хочете цікаво та активно провести свій час — приєднуйтеся до прогулянки 20 січня об 11:00. Місце зустрічі: на розі вулиць Патріарха Мстислава і Європейської.

пізнавальна пішохідна прогулянка

За темою:

  • Саудівська Аравія планує збудувати ще один найбільший аеропорт у світі
  • Що таке туристичне страхування та чи варто його купувати
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.