ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 21.07


Полтавців запрошують на "Студентську республіку"

З 30 липня по 1 серпня 2021р. наБВ «Сенегал» (с. Нижні Млини, Полтавський р-н) пройде Полтавський регіональний етапХХІІІ Міжнародної програми "Студентська республіка".

Тема: «Інакша Полтавщина — для Нової України».

Літній цикл Студреспубліки-2021 відбувається за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.

В основі Студреспубліки — проведення оргдіяльнісної гри, по закінченню якої проходитимуть вибори Студентського/ї мера/ки та депутатів/ок Студентського магістрату Полтавщини.

Традиційно тут — велика кількість різноманітних суб-фестів: конкурс краси особистості «Перша Леді», «Квест-фест», «Студентська Мафія», «Нічна туса», Фестиваль аматорського відео, Фото-конкурс «Спалах емоцій», «Денна туса», «Містер Студреспубліки», «Кубок КВН», «Леся-фест» і багато інших яскравих активностей.

Історичний аналіз і  республіканський досвід чітко показують, що для прогресу та справедливості протипоказані копіювання чужих «успіхів» і ресентимент, мало прекраснодушного бажання, високих мрій, а тим паче мудрувань про цінності — потрібні трушні, важкі, максимальні надзусилля. У рамках ОДГ в унікальному дискусійно-змагальному форматі ви безпосередньо зможете запропонувати власну позицію, як зробити так, аби ви, всі ми, Студреспубліка на Полтавщині оформилися у ті суб’єкти, які зможуть модернізувати й інновативувати наш регіон.

Допоможуть у цьому найкращі експерт(к)и, які проводитимуть факультативи — лекції, майстер-класи тощо.

Студреспубліка має на меті виховувати цілі покоління свідомих лідерів/ок для України як повністю суверенної держави, здатних вільно мислити й вести Україну до топ-20 найрозвинутіших країн у світі.

Це майданчик відкритого діалогу, глибокої дискусії, випрацювання інновацій, надзвичайно цікавих активностей.

Студреспубліка надає однакові можливості всім — беріть і використовуйте їх у спільноті таких самих яскравих, розумних, творчих, відповідальних і працьовитих людей. Для участі — обов’язкова онлайн-реєстрація на сайті Студреспубліки або за допомогою Telegram-боту.

Студреспубліка

За темою:

  • Школи Полтавщини отримали вісімнадцять нових автобусів
  • Четверо абітурієнтів в області склали ЗНО на 200 балів
  • Освітній скандал: на Миргородщині протестують селяни
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.