ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 02.08


Полтавців запрошують намалювати улюблений куточок міста

Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради продовжує проведення щорічного міського конкурсу "Туристичними стежками Полтави".

 

Цьогорічна тема робіт – «Мій улюблений куточок чарівної Полтави».

Конкурс проходитиме у двох вікових номінаціях:

І – молодша – 12-14 років (включно);

ІІ –– старша – 15-17 років (включно).

Конкурсні роботи учасників виконуються у різних техніках та за допомогою різноманітних матеріалів (акварель, гуаш, акрил, олійні фарби) на попередньо підготовлених основах (акварельний папір, картон, ґрунтоване ДВП, ґрунтоване полотно). 

Формат роботи: за вибором виконавця.

На зворотній стороні конкурсної роботи розмістити: Паспорт (1. Прізвище, ім'я, по батькові учасника (повністю). 2. Дата народження учасника. 3. Назва та дата виконання роботи. 4. Контактні дані (моб. телефон, електронна адреса). Також обов'язково необхідно додати копію свідоцтва про народження учасника.

Переможців Конкурсу визначає професійне журі. Конкурсні роботи переможців не повертаються і можуть експонуватися на виставках, а також бути використаними у друкованій продукції без погодження з автором.

Церемонія нагородження та виставка робіт переможців Конкурсу проходить до Дня міста.

Роботи подавати до відділу культурно-мистецької роботи Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради за адресою: майдан Незалежності, 5, каб. 21 до 1 вересня 2020 року.

Участь у Конкурсі безкоштовна.

конкурс, малювання

За темою:

  • Полтавка перемогла у Всеукраїнському конкурсі літературних подкастів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.