ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:00 06.12


Полтавців запрошують відвідати концерт в допомогу музиканту Валерію Власенку

7 грудня полтавців запрошують на благодійний концерт, кошти з якого спрямують на допомогу полтавському музиканту Валерію Власенку.

У Полтаві добігає фіналу чотиримісячний рок-марафон "Полтавський прорив-2". У п'ятницю 7 грудня в арт-кафе "Open kitchen" відбудеться другий напівфінал.

Організатори та учасники рок-марафону вирішили долучитися до допомоги полтавському музиканту, лідеру гурту "Арахнофобія" Валерію Власенку, який бореться з важкою хворобою. Про допомогу публічно просить сам Валерій. Тож цього разу всі кошти, зібрані під час концерту, передадуть музиканту.

Борюсь зараз за своє буття, бо жити – ще дуже хочу. Друзі, врятуйте мене і на цей – останній раз мого подібного звернення до вас, бо наступного разу прояву-нападу цієї жахливої зло-хворобливої дряні я вже не буду знову боротись за себе на цьому світі, я просто віддам себе хворобі на поїдання без боротьби за своє життя за кошти дружніх до мене людей з усіх усюд… Із вдячністю за розумінням до кожного з вас, я – Власенко Валерій Федорович

– написав музикант на своїй сторінці у Фейсбук.

Полтавські музиканти вирішили долучитися до допомоги колезі, тож участь в концерті візьмуть гурти "Транс-Формер", "Ордер на ареSZт", "Ктулху", "Аль-Кабір", "Металлолом" та Євген Янкевич (гурт "Дель Тора").

Усіх, хто хоче фінансово підтримати Валерія Власенка, запрошують 7 грудня о 19:00 в арт-кафе "Open kitchen" за адресою вулиця Європейська, 225.
 

концерт, благодійність, допомога, рок-марафон

За темою:

  • Полтавці провели благодійний велопробіг
  • Полтава побачить фотовиставку, яка руйнує стереотипи
  • У Полтаві пройшов благодійний забіг
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.