ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:15 30.04


У Полтаві проходить "День гуцульської культури"

Сьогодні, 30 квітня, з 14:00 на Театральній площі Полтави (вул. Соборності, 23) розпочнеться "День Гуцульської культури".

Захід —  за підтримки Полтавської та Івано-Франківської облдержадміністрацій, Верховинської районної ради та голови Комітету з питань культури і духовності, народного депутата України Миколи Княжицького. 

День Гуцульської культури – це своєрідне театралізоване автентичне мистецьке свято, в якому беруть участь творчі колективи, майстри декоративно-ужиткового мистецтва зі столиці Гуцульщини – смт Верховини Івано-Франківської області. На відвідувачів чекає багатогранна автентична культурно-мистецька програма.

Гості матимуть змогу почути стародавні колядки, побачити традиційне гуцульське весілля, а народні майстри поділяться секретами давніх промислів.

Учасники матимуть змогу скуштувати традиційні гуцульські страви: бануш, який готують з кукурудзяного борошна й сметани у чавунному казанку на відкритому вогні, це і «варя», яка готується з окремо зварених та змішаних свіжих та квашених буряків, квасолі та слив, а також Колочавську ріплянку.

Під звуки карпатської трембіти на відвідувачів також чекає і багатогранна автентична культурно-мистецька програма.

Творчі народні колективи демонструватимуть на сцені унікальне мистецтво Верховинщини — гуцульську співанку, запальні народні танці, театральне мистецтво, показ автентичної гуцульської убирі (одягу) та багато інших видовищних культурно-мистецьких дійств.

На Театральній площі у виставкових палатках-павільйонах діятиме виставка-продаж виробів декоративно-ужиткового мистецтва, вишивки, ткацтва, кушнірства, бісероплетіння, писанкарства та інших видів народного мистецтва Гуцульщини — містечко майстрів.

 

"День Гуцульської культури"

За темою:

  • В обласному центрі пройде поетичний фестиваль Meridian Poltava
  • На Полтавщині стартував фестиваль дитячого читання
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.