ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 09.11


Полтавців запрошують взяти участь у розробці стратегії розвитку громадянського суспільства

У Полтаві 14 листопада відбудеться перша зустріч щодо написання стратегії розвитку в місті громадянського суспільства. Запрошують усіх небайдужих.

Участь у ній візьмуть члени місцевих громадських організацій та депутати і посадовці Полтавської міської ради. До зустрічі запрошують долучитися активістів та організації, котрі мають власне бачення та пропозиції щодо удосконалення їхньої діяльності та підтримки з боку влади.

Зустріч буде присвячена формуванню робочої групи, яка працюватиме над створенням стратегії. Документ має стати важливим кроком до налагодження взаємодії між міською владою та інститутами громадянського суспільства. Мова не лише про громадські організації, а й про органи самоорганізації населення, ОСББ, громадські об'єднання, молодіжні формування. 

Створення робочої групи та подальша розробка стратегії були заплановані під час публічної консультації, яку нещодавно провела в Полтаві ГО "ЦентрUA". Під час консультації депутати і посадовці Полтавської міської ради домовилися з активістами про готовність співпрацювати та налагодити неконфліктну комунікацію. 

Працюватиме робоча група під керівництвом експертів з Інституту розвитку міста. До її формування організатори запрошують долучитися всіх зацікавлених. Охочих чекають 14 листопада о 17:00 за адресою: Полтава, вул. Небесної Сотні, 1/23, кабінет 7 (офіс Інституту розвитку міста).

суспільство, розвиток, влада, співпраця

За темою:

  • Полтава побачить фотовиставку, яка руйнує стереотипи
  • Понад п'ять мільйонів стягнули державні виконавці області з недобросовісних роботодавців
  • Поблизу Поля Полтавської битви виявили могилу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.