ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 22.09


Полтавців запрошують взяти участь у патріотичному конкурсі

В рамках облпрограми національно-патріотичного виховання молоді на 2017-2020 роки на Полтавщині - конкурс на кращу матеріальну базу військово-патріотичного та фізичного виховання серед закладів освіти області.

Мета —  підвищення ролі предметів “Захист Вітчизни” та “Фізична культура”.

Сам конкурс проводитиметься 28 жовтня, а до 18 жовтня на заклади освіти мають направити конкурсні матеріали, повідомляє Департамент освіти і науки Полтавської ОДА.

Серед них:

1. подання відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій (міських виконавчих комітетів, об’єднаних територіальних громад), керівників закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, що належать до об’єктів спільної власності територіальних громад області;
2. презентації PowerPoint (формат .ppt або .pptx) або відеоматеріалів (не більше 15 хв.) на носії CD або DVD), які демонструють обладнання, оснащення, забезпечення умов для проведення занять, розміщення стендів, плакатів, змінної експозиції тощо навчального кабінету та матеріально-технічну базу предметів «Захист Вітчизни», «Фізична культура» та національно-патріотичного виховання.

Конкурсні матеріали слід направити на поштову адресу Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського: вул. Соборності, 64–Ж, м. Полтава, 36029.

Зазначимо, що грошова винагорода за участь у конкурсі розподілятиметься наступним чином: за І місце – 150 тисяч гривень, за ІІ місце – 75 тисяч гривень, за ІІІ місце – 25 тисяч гривень.

 

конкурс, патріотизм

За темою:

  • На Полтавщині стартує конкурс "Екологічні громадські ініціативи"
  • "Пливи рибо любов" - стартував літературний конкурс на Полтавщині 
  • На Полтавщині оголосили конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання БВПД
  • Топ-5 за тиждень :








    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.