ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 27.10


Полтавця, який перебував на вулиці без посвідчення особи, оштрафували на 17 тисяч гривень

17 тисяч гривень штрафу отримав житель Полтави, який порушив карантинні обмеження. Відповідну постанову ухвалив Київський районний суд Полтави. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Як вказано у реєстрі, 4 вересня 2020 року близько 6:00 на вул. П. Юрченка, 21/9 чоловік перебував на вулиці без документів, що посвідчують особу.

Таким чином він порушив вимоги Постанови Кабінету міністрів України "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2".

Дії полтавця кваліфікували за ч. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. На розгляд справи він не з’явився.

Крім штрафу, з нього мають стягнути 420 грн судового збору.

Постанову можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення.

коронавірус, штраф

За темою:

  • Незаконний вилов на Кам’янському водосховищі обійдеться у сімсот тисяч гривень
  • Свинячий гній у Пслі: суд оштрафував директора "Глобино Агро"
  • Суд оштрафував водія за намагання дати хабаря поліціянту
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.