ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:45 02.10


Полтавцям дозволили ловити раків

З 1 жовтня 2022 року полтавцям дозволили ловити раків. Але є обмеження, за які можуть оштрафувати.

З 1 жовтня 2022 року закінчилися обмеження пов'язані з забороною на лов (добування) РАКІВ – повідомляє Полтавський рибоохоронний патруль:
– З цього дня на водоймах Полтавської області рибалці дозволяється лов цих безхребетних з дотриманням Правил любительського і спортивного рибальства.
Зокрема, одній особі за добу можна впіймати 30 раків на водоймах загального користування та 50 – на водоймах, де впроваджене платне рибальство.

Лов дозволяється:
- ручним збиранням,
-раколовкою-«хапкою» з діаметром не більше 70 см і вічком не більше 22 мм.
Забороняється вилов раків у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування.

Пам’ятаймо, що мінімальний розмір рака, який дозволено ловити рибалкам у внутрішніх водоймах становить 10 см.
За незаконне добування раків передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності, а також відшкодування нанесених рибному господарству збитків.
Компенсація за одного незаконно виловленого рака становить 3 332 грн.

Річкові раки – цінні безхребетні водні мешканці, популяція яких через сучасні несприятливі екологічні ситуації та браконьєрські методи лову призвели до знищення їх природних запасів. Тож не забувайте про відповідальне ставлення до водних мешканців.

В Управлінні Державного агентства меліорації та рибного господарства у Полтавській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (096) 907 5008 – за цим номеро пропонують повідомляти про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту водних біоресурсів.

рибалка, відміна заборони, раки

За темою:

  • На Полтавщині викрили браконьєрів на воді
  • Полтавські браконьєри завдали збитку державі на понад 440 тисяч гривень
  • На Полтавщині з води витягли мертвого рибалку
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.