ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

22:00 30.03


Полтавцям "монетизуватимуть" пільги

На Полтавщині підготували розпорядження голови Полтавської ОДА Валерія Головка щодо монетизації пільг полтавцям. Тепер чекають на пропозицій від органів місцевого самоврядування.

Як повідомив голова Полтавської ОДА Валерій Головко, Кабмін прийняв постанову №197, у якій ідеться про надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду в усіх видах транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах (крім залізниці).

Підрахували, що один пільговик зможе отримати на місяць в районі 100 гривень. Одразу хочу запевнити громадян, що монетизація пільг не буде рахуватися додатковим доходом. Тому отримані через неї кошти не вплинуть на розмір субсидії. На Полтавщині проживає 133 тисячі пільговиків у десятьох категоріях. А також маємо 293 тисячі пенсіонерів, які можуть отримувати пільги на проїзд від своїх органів місцевого самоврядування. Якраз останні і визначатимуться із тим, чи видавати мешканцям їхні пільги на проїзд готівкою, чи залишити все, як є

- зазначив Головко.

 

Полтавщина запровадила адресне відшкодування пільг на проїзд щодо пасажирських перевезень на міжміських та міжобласних маршрутах на відстань понад 50 кілометрів.  

монетизація, пільги, ОДА

За темою:

  • У Полтаві планують надати школярам право безкоштовного проїзду
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.