ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 20.11


Полтавцям покажуть "Війну химер"

Показ документальної стрічки пройде в рамках XIV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини "Docudays UA".

Документальна стрічка "Війна химер" режисерок Анастасії Старожицької та Марії Старожицької (Україна, 2016)  – це художня історія на документальному матеріалі, відзнята її безпосередніми учасниками. 

Він був добровольцем на фронті, вона приїхала туди одразу після битви. Він потрапив до Іловайського котлу і втратив своїх найближчих побратимів-солдатів.

Проїжджаючи зруйнованими містами, вона намагається зрозуміти суть війни і любові. Під час війни вони прямо говорять одне одному про свої почуття, вириваючись із котла.

Це історія їхньої подорожі до лінії фронту та спроби спільного життя опісля всього. 

Зареєструватися на безкоштовний показ можна за посиланням.

Нагадаємо, XIV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA пройде на Полтавщині з 20 листопада по 10 грудня. Мета  фестивалю —  сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні. Детальніше з програмою регіональних показів можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Мандрівного фестивалю Docudays UA.

 

кіно, культура, мистецтво, війна, фестиваль

За темою:

  • У Полтаві готуються до фестивалю документального еко-кіно
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.