ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 08.04


Полтавцям пропонують голосувати, яку з поганих доріг ремонтуватимуть

Заощаджені за теплу зиму кошти на Полтавщині планують витратити на ремонт дороги. Якої саме - вперше визначать жителі області шляхом відкритого голосування.

 

Таке рішення було прийняте днями на нараді керівництва Агентства місцевих доріг Полтавської області. Як зазначив директор підприємства Олексій Басан, сприятливі погодні умови цієї зими дозволили зекономити на утриманні доріг 11,31 млн грн. 

"На роботи з утримання доріг у зимовий період (січень - лютий 2020) було закладено 26,81 млн грн, із них по факту підрядник отримав 15,5 млн грн.  Таким чином, ми маємо можливість використати частину цих коштів на позачерговий ремонт ще однієї дороги в розмірі 5 млн, залишок коштів буде розподілено на інші статті з експлуатаційного утримання, зокрема на оформлення прав власності на землю, аварійні ремонти", - розповів Олексій Басан.   

Також на нараді було прийнято рішення щодо процедури вибору дороги під додатковий ремонт – її визначать шляхом відкритого голосування. 

"Ми розуміємо, що на сьогодні ремонту потребують 90 відсотків місцевих доріг, а головною потребою є забезпечення проїзду, тому вирішили не перерозподіляти ці кошти пропорційно на 25 районів, а використати їх на ремонт однієї дороги. Ми прагнемо бути прозорими, тому пропонуємо жителям Полтавщини самостійно визначити дорогу для ремонту. Вважаємо таке рішення справедливим", - підкреслив директор підприємства.

Агентство місцевих доріг Полтавської області визначило перелік доріг для голосування, їх 25 – по одній у кожному районі області. Голосування стартувало.

дороги, голосування, влада

За темою:

  • На Полтавщині лабораторно контролюють якість ремонту доріг
  • Підрядник ремонтуватиме дорогу на Полтавщині за власний кошт
  • У Полтаві триває будівництво автотраси Київ - Харків
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.