ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:30 21.09


Полтавцям провели безкоштовну екскурсію до Дня міста

21 вересня на честь Дня міста пошуково-дослідницький проект "Таємнича Полтава" і турклуб InGreen провели безкоштовну оглядову пішохідну екскурсію історичною частиною Полтави, на яку зібралися дві сотні людей.

Ця екскурсія стала наймасовішою за всю історію проекту. Учасники поділилися на чотири підгрупи і близько двох годин слухали розповіді про історію та найвидатніші пам’ятки міста.

Зокрема, на одній із екскурсій учасники дізналися історії та цікаві подробиці про обласний Краєзнавчий музей, Березовий сквер (раніше - сквер Білухи-Кохановського), який з’явився в один час із Круглою площею, будинок державного обласного архіву (раніше – земська бібліотека), будинок оперного театру, пам’ятники Гоголю та Марусі Чурай, Театральну площу, Єврейський квартал (синогогу, училище та їхні домівлі), історії про центральні вулиці та будинки, зокрема, у післявоєнні часи, або ж, знаменитих постатей, які розвивали Полтаву.

Закінчилася екскурсія у Корпусному парку. Учасники залишилися задоволені прослуханою інформацією та вдячні екскурсоводу.

Екскурсовод Артур розповів про мету цієї екскурсії та проект-організатор.

Взагалі цей проект здійснює мандрівки або екскурсію по місту на різні теми. Нині ми маємо 20 авторських тем по яким проводяться розповіді, ще декілька в розробці. Цей проект дає змогу людям пізнати краще свою землю, місто, область та й взагалі Україну. Ми проводимо екскурсії для тих, хто хоче більше дізнаватися про власний край. Ми щорічно проводимо безкоштовні оглядові екскурсії, таким чином, до нас додаються нові люди до проекту та приходять ті, хто вже був раніше. Такі екскурсії, як сьогодні, передбачають загальне знайомство з містом, звичайно, із акцентуванням на маловідомі факти, які більшість не знає. Тобто, проект показує, що Полтава цікава туристично навіть для її жителів. А далі йдуть тематичні екскурсії, які розкривають районі, теми, наприклад, художня, літературна, архітектурна Полтава

розповів він.

 

                                                                                                                                                                                    Дмитро ГІРІЧ

екскурсія, Полтава

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.