ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:38 16.04


Полтавцям роздадуть майже 800 тисяч гривень. ДОКУМЕНТ

Згідно з проектом рішення міськради, у рамках програми "Турбота" додатково планують виділити ще 794 000 гривень окремим категоріям полтавців.

По тисячі гривень можновладці запланували дати учасникам бойових дій, по 500 гривень – дружинам померлих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи та більше сорока тисяч гривень – для благодійної організації. Виділення таких коштів хочуть ухвалити на наступному засіданні виконавчого комітету міськради 18 квітня.

Із них 411 000 гривень матеріальної допомоги мають виплатити мешканцям міста за їх особистими зверненнями. 25 000 гривень призначать для одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій та особам із інвалідністю внаслідок війни (по тисячі кожному).

Ще 112 000 гривень розподілять як одноразову матеріальну допомогу двомстам двадцяти чотирьом дружинам померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою (по 500 гривень кожній).

По 2 000 матеріальної допомоги до Дня матері планують виплатити трьом матерям загиблих в Афганістані воїнів-інтернаціоналістів та двадцяти матерям загиблих ветеранів війни (загалом - 46 тисяч гривень).

Виділять гроші з міського бюджету і на фінансування благодійної організації "Зернятко" (діти-аутисти). До кінця року з бюджету має надійти на рахунок "Зернятка" 200 000 гривень.

ДОКУМЕНТ — у додатковому файлі

 

Додаткові файли:
кошти-2018.doc

влада, гроші, бюджет, допомога

За темою:

  • ПДВ на півмільярда відшкодовано цьогоріч платникам податків Полтавщини
  • Керівницю Полтавського департаменту освіти звинуватили у розтраті коштів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.