ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 17.09


Полтавцям роздаватимуть дерева, щоб зробити місто красивішим

Не чекати, що хтось зробить місто красивим, а самим бути творцем змін – так вирішили мешканці мікрорайону ЗБВ у Полтаві і власноруч перетворюють занедбаний сквер на сучасну локацію. 21 вересня - чергова акція.

Мета — зробити затишне місце для відпочинку і дозвілля дорослих та дітей.

Нагадаємо, мешканці мікрорайону неодноразово виходили на толоки у сквері, вже облаштували спортивну локацію: встановили турніки, тенісний стіл.

У планах —  стіл для гри в шахи та доміно, гойдалка для дітей.

Нині запланували ще одну акцію – благодійну роздачу саджанців жовтої акації. Ідею запозичили в Болгарії, розповів Коло ініціатор висадження дерев та «мозок» цієї акції Олександр Масленко:

– Я був на навчанні в Болгарії, в Софії і там на Великдень біля собору в центрі міста роздавали людям саджанці дерев. Це було дуже масштабно, я теж долучився і подумав, що було б класно повторити це у Полтаві. Нині ми хочемо роздати дерева, щоб люди їх висадили по місту, не лише на ЗБВ, в там, де вони вважають за потрібне. ЗБВ – це такий пункт збору, адже тут ми проживаємо і тут є сквер, який ми трансформуємо у щось більш сучасне для людей. В сквері мало дерев і я знайшов, де придбати дерева. Допомагають мені однодумці, яким теж ця ідея до вподоби. Замовлятимемо цього тижня.

Активісти планують придбати мінімум 200 саджанців. Вартість одного – 10 гривень. закуплять дерева за власні кошти, також фінансово допоможе лаундж-кафе Valber, яке розміщене неподалік скверу.

– Наша головна мета – звернути увагу людей мікрорайону на те, що позитивні зміни можна робити самим, не треба чекати, що хтось це зробить замість тебе. При цьому, це не завжди вимагає багато коштів. Ми намагаємося самі творити наш затишок і не бути залежними від інших. Ми співпрацюємо з міською владою, якщо в них є ресурси, вони не стоять осторонь. Також співпрацюємо з бізнесом. Разом робимо наш район і наше місто гарним.

Олександр Масленко запрошує всіх долучатись до акції, приходити з родиною отримувати дерева та садити там, де бажаєте.   

благоустрій, сквер, ЗБВ

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.