ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 16.08


Полтавцям розповіли, як відрізнити підробний алкоголь

Проте, як в Україні, так і на Полтавщині офіційний моніторинг підробної продукції не проводять.

  Відрізнити фальсифікат від якісного можна за зовнішніми ознаками.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, контрафактний алкоголь складає чверть світового ринку.

"На жаль, ми не можемо порахувати тіньовий ринок, який дуже великий по всіх алкогольних напоях, але найбільший по горілці. Цей ринок складає від 50 відсотків – ці дані були кілька років тому. До 80 відсотків, як кажуть виробники сьогодні", – розповіла Інна Лимар, член Асоціації постачальників торговельних мереж.

Контрафактний алкоголь – це фальсифікований продукт створений за зразком оригіналу, проте його ціна нижча від якісного. Основний метод підробки – заміна харчового спирту на технічний. Такі підробки є смертельно небезпечними.

"Якщо людина вживає фальсифікований алкоголь, наприклад, такі види спирту, як етанол, то велика ймовірність летального випадку. Алкогольна інтоксикація виникає внаслідок вживання спиртних напоїв. Симптоми: синюшність шкірних покривів, зниження температури, та затримки дихання по 8-10 секунд, із нервовим вдихом видихом", – розповіла медична сестра Анастасія Романенко.

Відрізнити підробний алкоголь від якісного можна за зовнішніми ознаками.

"Необхідно перевірити чи не виливається з пляшки алкогольний напій, якщо це заводське виробництво, то кришечка буде закрита міцно та не буде виливатися. Також повинна бути етикетка, яка наклеєна рівно та містить інформацію про дату виготовлення та номер партії", – розповіла Аліна Ткаченко, товарознавиця.

Незаконне придбання, зберігання, транспортування або збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв чи інших підакцизних товарів караються штрафом від 17 до 34 тисяч гривень, повідомляє PTV Полтавське Телебачення.

 

фальсифікат, алкоголь

За темою:

  • У Полтаві вилучили незаконного алкоголю та цигарок на понад 400 тисяч гривень
  • На Полтавщині продавали фальсифікований алкоголь
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.