ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:13 08.07


Полтавцям тимчасово повернули гарячу воду

Учора гаряче водопостачання міст Полтава та Карлівка було знову поновлено. Про це повідомляє обласне комунальне підприємство "Полтаватеплоенерго".

у п’ятницю, 7 липня, завдяки втручанню заступника міністра Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Кругляка Едуарда, "Полтаватеплоенерго" отримало підтверджені планові обсяги (ліміти) використання природного газу на першу декаду липня 2017 року

сказано у повідомленні підприємства.

 

Газопостачання котелень підприємства, які протягом міжопалювального періоду забезпечують послугами з централізованого постачання гарячої води житловий фонд та інші об’єкти соціальної сфери міста,  відновилося.

Отже, полтавці знову — з гарячою водою.

Проте такий підхід до розв’язання проблеми із гарячим водопостачанням у містах Полтава і Карлівка не може забезпечити гарантоване вирішення питання із стабільним постачанням гарячої води нашим споживачам протягом всього цьогорічного міжопалювального періоду.

Остаточне вирішення питання, що спричинило цю ситуацію, по суті і розв’язання проблеми наявної заборгованості "Полтаватеплоенерго" за спожитий природний газ перед НАК  Нафтогаз Україна, неможливе до повного виконання державою своїх зобов’язань по фінансуванню пільг та субсидій, за вже надані підприємством в опалювальному періоді 2016-2017 рр. послуги (у розмірі понад 153 млн гривень)

-  зазначають тепловики.

 

Отже, ризик подальших відключень об’єктів підприємства від газопостачання залишається дуже високим.  

Споживачам підприємства нагадали, що за період вимушеної зупинки котелень підприємства, споживачам, котрі не отримували послуги з централізованого постачання гарячої води і не мають приладів обліку (гарячої води), нарахування за послугу гарячого водопостачання здійснюватися не будуть.

Підприємство також вибачилося за тимчасові незручності, що виникли з незалежних від нього причин.

Полтаватеплоенерго, Полтавагаз, гаряче водопостачання, ліміт, газ

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.