ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 21.09


Полтавцям треба передавати показання квартирних лічильників щомісяця

Постановою Кабміну внесені зміни до Правил надання послуг теплопостачання, холодної та гарячої води та угоди щодо послуг із централізованого опалення і водопостачання.

Із серпня всі споживачі мають передавати показання квартирних лічильників гарячої води і опалення щомісяця. Про це повідомили в абонентській службі ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго".

Пунктом 11 Постанови передбачено, що мешканцям квартир, які не передали підприємству показання квартирних засобів обліку гарячої води, нарахування за послугу з централізованого постачання гарячої води будуть проводитись за показаннями будинкового засобу обліку гарячої води, пропорційно кількості мешканців квартири.

У випадку відсутності загальнобудинкового приладу обліку гарячої води — за нормами споживання.

Пунктом 12 передбачено, що мешканцям квартир, які не передали підприємству показання квартирного засобу обліку теплової енергії, нарахування за послугу з централізованого опалення будуть проводитись за показаннями будинкового засобу обліку теплової енергії, пропорційно опалюваній площі квартири.

У випадку відсутності загальнобудинкового приладу обліку тепла — за нормами споживання (з розрахунку за 1 кв.м опалюваної площі квартири з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря і фактичної кількості днів надання послуги в місяці, який є розрахунковим).

Нагадуємо, споживачам необхідно щомісяця, до 25-го числа, передавати постачальнику послуг показання квартирних лічильників гарячої води та/або тепла будь-яким зручним для них способом.

Згідно пункту 18 Правил, після отримання підприємством від споживача показань квартирних засобів обліку, нарахування за надану послугу будуть зкореговані у відповідності до переданих даних.

Рішення Уряду спрямоване на врегулювання питання нарахування споживачам плати за послуги водо-, теплопостачання у разі встановлення будинкових засобів обліку води та теплової енергії у багатоквартирному будинку, де окремі або всі квартири обладнані квартирними засобами обліку, та невчасної передачі частиною споживачів показань квартирних засобів обліку надавачам послуг.

 

показання, лічильник, теплоенерго

За темою:

  • Полтавцям установлять багатотарифні лічильники світла
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.