ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 12.02


Полтавцям "турботливо" роздали понад мільйон гривень

У Полтаві 12 лютого відбулося чергове засідання виконкому міської ради. Розглянули 15 питань, серед яких і виплати за програмою "Турбота" на суму понад 1 300 000 гривень.

 

Депутати розглянули 15 питань, серед яких – про утворення комісії з визначення коефіцієнта співвідношення кількості безоплатно перевезених учнів закладів загальної середньої освіти усіх типів (комунальної та приватної форм власності) міста Полтава до пасажирів, що оплачують проїзд у міському пасажирському транспорті – тролейбусі; про організацію проведення капітальних ремонтів у закладах освіти; про затвердження норм споживання теплової енергії на послуги з постачання теплової енергії та на послуги з постачання гарячої води; про встановлення тарифів на теплову енергію, послугу з постачання теплової енергії ТОВ "ТЕМПОЛ"; про встановлення тарифів на теплову енергію, послугу з постачання теплової енергії ППФ "Диканська".

На виконання Програми соціального захисту населення міста "Турбота" на 2020 рік виконком ухвалив рішення про надання соціально незахищеним полатвцям матеріальної допомоги на загальну суму один мільйон триста тридцять дев'ять тисяч сто десять гривень.

"Передбачене надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста за особистими зверненями на суму 549 тисяч грн. Одноразову матеріальну допомогу виплатять шістнадцяти особам із інвалідністю – учасникам бойових дій на території інших держав (воїнам-афганцям) – по 1000 грн кожному на загальну суму 16000 грн; надання одноразової матеріальної допомоги військовим – учасникам бойових дій, які брали участь в АТО, по 1000 грн – загальна сума 7000 грн”, – повідомила начальник управління соціального розвитку Департаменту охорони здоров'я та соцзахисту Наталія Бондаренко.

Також одноразову матеріальну допомогу отримають члени родини померлого учасника бойових дій на території інших держав до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (за зверненням) – мешканці міста Полтава в розмірі 1000 грн.

Також члени виконкому ухвалили рішення про затвердження актів, складених на засіданні комісії 5 лютого, з визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді внаслідок порушення земельного законодавства, ТОВ "ЕКО" при користуванні земельною ділянкою на бульварі Євгена Коновальця, 2; ТОВ "Супра ЛТД" при користуванні земельною ділянкою на вул. Дружби, 5; ПП "Меристема" при користуванні земельною ділянкою на вул. Михайла Грушевського, 21.
 

влада, гроші, допомога, ветерани

За темою:

  • Третю поліклініку об'єднали з лікарнею. Працівників обіцяють не чіпати
  • Ще вісім мільйонів з обласного бюджету пішли на потреби людей
  • Центри надання адмінпослуг працюють у всіх тергромадах Полтавщини
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.