ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 25.10


Полтавцям задавали питання від Президента

У Полтаві біля виборчих дільниць проводять опитування – 5 питань від Президента України. Людей опитували волонтери на виході з дільниць після голосування.

 

Полтавці мають можливість 25 жовтня поставити відповідні відмітки біля питань — так чи ні. Самі ж питання в анкеті стосуються: довічного ув'язнення за корупцію в особливо великих розмірах, створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей, скорочення кількості народних депутатів до 300, легалізації канабісу в медичних цілях і права України на використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом.

Нагадаємо, 13 жовтня президент Володимир Зеленський у відеозверненні повідомив, що хоче провести всенародне опитування у день виборів 25 жовтня, на якому українців попросять дати відповідь на 5 запитань. 

У роз'ясненні від Офісу президента йдеться, що це не референдум, а опитування — у владі хочуть зрозуміти потреби громадян. За даними координаторки громадянської мережі "ОПОРА" Ольги Айвазовської, це опитування обійдеться орієнтовно у 103 мільйони гривень. Партія "Слуга Народу" повідомила, що всеукраїнське опитування фінансуватиметься коштом політсили.

опитування, влада, Президент

За темою:

  • У Лохвиці міськрада отримала новий офіс
  • Полтавська область повернулася до "помаранчевої" карантинної зони
  • Карантин: техуніверситет повертається до дистанційного навчання
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.