ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 30.04


Полтавець опублікував розклад руху транспорту і полегшив життя пасажирам

Полтавець Назарій Никончук вирішив опублікувати на сервісі rozklad.in.ua. графіки руху тролейбусів та іншого громадського транспорту обласного центру, щоби полегшити життя пасажирам.

Студент Державного університету залізничного транспорту в Харкові Назарій Никончук давно опікується проблемою громадського транспорту у Полтаві.

Так, у квітні оновився рух тролейбусів, тепер вони їздять як і до війни з 05:00 до 23:00.

Назарій подав запит у транспортний відділ, щоби отримати детальні графіки. Отримані дані він розмістив на сервісі rozklad.in.ua.

Щоб дізнатися розклад транспорту, необхідно: зайти на сайт (або завантажити застосунок для Android), далі обрати місто Полтава — вид транспорту — зупинку і день тижня (будні або вихідні).

Також Назарій вніс графіки на малі кільцеві 56/57. Поступово він додаватиме розклади на комунальні й приватні автобуси. Якщо перевізних хоче йому допомогти, то може надіслати свої графіки на електронну адресу: [email protected].

Інший підхід у директор КП «Полтаваелектроавтотранс» Євгенія Зайцева, який вважає що не потрібно орієнтувати на графіки, а користуватися додатками EasyWay та CityBus, оскільки інтервал руху у Полтаві короткий.

Як пояснює Назарій, застосунки EasyWay та CityBus не покажуть, наприклад, що тролейбус стоїть на перерві або курсуватиме в депо. З графіками пасажир на зупинці знатиме, о котрій саме та якою трасою поїде тролейбус/автобус. Слід також додати, що для маршрутів, які курсують рідко, пасажири користуються саме розкладами для планування поїздки, пише «Полтавщина».

Нагадаємо, що минулого року Назарій власноруч розклеював на зупинках роздруковані графіки руху тролейбусів.

 

транспорт, розклад

За темою:

  • На Крюківському мосту сталась серйозна ДТП 
  • Поліція встановлює обставини нічної ДТП поблизу Кременчука
  • На Полтавщині вантажівку зупинила залізобетонна конструкція
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.