ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:51 05.12


Полтавець отримав орден "Народний герой України"

3 грудня у Краматорську Донецької області відбулася 20-та церемонія нагородження волонтерським орденом "Народний герой України". Серед нагороджених – боєць АТО з Полтавщини Анатолій Циган.

Для мене це було абсолютною несподіванкою. Коли командир сказав, що необхідно буде з’явитися, то я не зрозумів чому. А вже потім, коли він почав вітати, то це було дуже приємно. Цінність  цієї нагороди полягає у тому, що вона дійсно народна, адже на виготовлення відзнак срібло збирали всім миром

– розповів Анатолій Циган.
Відзнаку “Народний Герой України” урочисто вручили 14 активістам. Серед них десантники, військові лікарі та волонтер, трьох бійців нагородили посмертно. Вручення орденів проводила народна артистка України Ада Роговцева.
Для мене це велика честь. Мені багато років, і, напевно, варто було дожити до цього дня
— прокоментувала відома артистка.
Напередодні Роговцева з дочкою Катериною Степанковою і актором, режисером Ахтемом Сейтаблаєвим їздила на позиції до бійців.

Орден "Народний Герой України" — українська недержавна нагорода, запроваджена у 2015 році. Орден виготовлений зі срібла 925 проби, кожна нагорода має індивідуальний номер та елементи захисту. 

нагорода, АТО, орден

За темою:

  • Президент відзначив роботу трьох полтавських рятувальників
  • Воїна з Полтавщини нагородили "Золотим хрестом"
  • Сімох військовослужбовців із Полтавщини нагородили посмертно
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.