15:45 09.11

Полтавець переміг росіянина на Всесвітніх іграх єдиноборств

В Саудівській Аравії завершилися міжнародні змагання, у яких взяв участь полтавський спортсмен Олег Приймачов. Під час поєдинку з тайського боксу він здолав росіянина.

Про поєдинок він сам розповів ЗМІСТу. Цьогорічні Всесвітні ігри єдиноборств провели у столиці Саудівської Аравії – місті Ріяд. Ігри представлені 15 видами єдиноборств: панкратіон, греплінг, кікбоксинг, айкідо, фехтування, дзюдо, самбо, карате, армреслінг, тайський бокс, джиу-джитсу, сумо тощо.

Полтавський спортсмен Олег Приймачов взяв участь у двох поєдинках з тайського боксу: уперше він здолав марокканця, а вдруге – росіянина. «Я не стільки “золота” бажав, як перемоги над росіянином. Вважаю після цього свою місію на змаганнях виконаною. У третьому поєдинку не взяв участі через спортивну травму. Вирішив, що краще на ринг не виходити», – говорить полтавець.

Чоловік їздить на змагання у перервах між службою. Олег Приймачов говорить, що військовий командир з розумінням ставиться до його кар’єри та відпускає на поєдинки.

Загалом на змаганнях українці здобули 53 медалі – 21 золоту, 17 срібних, 15 бронзових та посіли перше місце як у медальному заліку, так і за кількістю нагород. Другою стала збірна Саудівської Аравії (51 медаль), на третьому місці — команда Казахстану (48 медалей).

Олег Приймачов

Торік полтавський тайбоксер у Бірмінгемі переміг на Всесвітніх іграх-2022 американця Метью Бейкера та захистив титул чемпіона, який здобув у Вроцлаві 2017-го. Також  Приймачов пообіцяв подарувати свої переможні рукавички музею боксу, який відкриють на базі палацу боротьби та боксу. Його фактично заново планували збудувати у 2022 році, але все зупинилося через війну.

Олег Приймачов – боєць з таїландського боксу. Він очолив добровольче формування «Легіон», де торік з кількома десятками бійців готувався захищати Україну на передовій.