ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 25.08


Полтавець претендує на премію Президента для молодих учених

Визначилися роботи молодих учених, які, пройшовши відбір, беруть участь у конкурсі зі здобуття премій Президента України 2018 року. Серед претендентів - молодий учений із Полтави, доктор економічних наук Олександр Манжура, його наукову роботу "Кооперативна модель національного господарства" на здобуття премії Президента України висунуто вищим навчальним закладом Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі".

Як зазначається на сайті Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки, "автором  розкрито методологічні основи та еволюцію поглядів на природу та соціально-економічне значення кооперативів, визначено передумови виникнення й генезис кооперативного руху у світі та в Україні. Систематизовано засади діяльності міжнародних кооперативних організацій і проблеми членства в них України. Обґрунтовано концептуальні засади реформи споживчої кооперації України, проведено оцінювання стану розвитку галузей споживчої кооперації, узагальнено організаційно-правові форми господарювання й управління".

Молодим ученим Полтавщини практично щороку присуджують премії Президента України. Так, 29 грудня 2017 року Петро Порошенко підписав Указ про присвоєння премій молодим ученим України за 2017 рік, лауреатами яких стали представники Полтавщини: Ірина Петренко - доктор історичних наук, професор вищого навчального закладу Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі" - за роботу "Шлюбно-сімейні відносини у Гетьманщині 18-го століття", а також Павло Костенко і Олена Славко - кандидати технічних наук, доценти Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського - за роботу "Інформаційні технології контролю мережевого трафіку в умовах протидії кібератакам". 

влада, Президент, премія, вчений, ПУЕТ

За темою:

  • Двоє полтавців отримали відзнаку телепремії "Еммі"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.