ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 20.05


Полтавець став кращим учителем року України

28-річний Роман Романчук, учитель географії Полтавської ЗОШ №20 імені Бориса Серги, переміг у конкурсі "Учитель року", обійшовши майже пів тисячі учасників конкурсу.

Конкурс тривав рік і складався з двох турів: обласного та всеукраїнського, кожен з яких мав відбірковий та фінальний етапи.

У фіналі конкурсанти проводили уроки для незнайомих учнів у Тернополі. Роман переміг у номінації «Географія», що стало можливо завдяки підтримці учнів, директора школи Валентини Сорочан та консультантки Наталії Горпинченко.

Роман Романчук підкреслив, що учні мотивували його вдосконалювати методи викладання. Він подякував колегам і висловив відчуття відповідальності, яке супроводжувало радість від перемоги.

Учитель розповів, що його вихованці пишаються ним: «Отримав багато теплих повідомлень та коментарів у соціальних мережах. Кожен клас, у якому я викладаю, під час фінального етапу конкурсу записав відео, де вони ділилися своїми враженнями від моїх уроків. Розповідали про те, як я їм допоміг полюбити географію та зацікавитися наукою. Ці відео були опубліковані на офіційній сторінці школи». 

Роман закінчив Ланнівську ЗОШ, Красноградський педагогічний фаховий коледж і Полтавський національний педагогічний університет ім. Володимира Короленка. Вибір географії як предмету викладання був натхненний його вчителькою Тамарою Лой.

Крім Романа, Полтавщину на конкурсі представляли ще троє вчителів, які також стали переможцями обласного туру: Оксана Гапон (образотворче мистецтво), Анна Старчик (українська мова та література) та Людмила Мироненко (фізика).

вчительроку, конкурс, переможець

За темою:

  • У Полтаві презентували навчально-інформаційну медичну платформу MDCL Academy
  • Кременчуцький нацунівер увійшов до рейтингу "Топ-200 Україна 2024"
  • Полтавські МАНівці вибороли срібні медалі на GENIUS Olympiad 2024
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.