ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:12 23.01


Полтавець став кращим курсантом військового навчального закладу Британії

Старший лейтенант Михайло Лещенко, який проходить службу у 831-й бригаді тактичної авіації, отримав відзнаку Королівських ВПС - шаблю - з рук Державного секретаря з питань оборони Великої Британії Майкла Феллона.

Виявилося, що українець Лещенко за підсумками 2015 навчального року став найкращим випускником коледжу Королівських ВПС Кранвелл серед іноземців.
Як розповів військовослужбовець, курс базової офіцерської підготовки у Великобританії тривав дев'ять місяців.

Курс було розділено на три семестри. По закінченню кожного семестру вирішувалося питання, чи курсант переходить на наступний, або ж залишається на повторний семестр. Оцінювалися не лише наші знання з військових дисциплін, але й лідерські якості, продемонстровані під час польових виходів. Інструкторами аналізувалася поведінка та дії кожного курсанта в екстремальних умовах під дією різних факторів страху. Це була так звана "підготовка військовослужбовців з елементами ризику". Загалом навчання та практичний вишкіл були скеровані на боротьбу з тероризмом та успішне виконання миротворчих місій

- розповів Михайло Лещенко.

За словами кращого випускника коледжу Королівських ВПС, безумовними атрибутами для успішної служби молодшого офіцера мають бути лідерські якості. Саме їх розвивали під час польових виходів, коли кожен курсант по черзі виконував командирські функції на певному проміжку маршруту, повідомили в прес-службі Миргородської міської ради.

нагорода, Миргород, Велика Британія, Михайло Лещенко

За темою:

  • До дня фізкультурника президент нагородив пирятинського тренера
  • Восьмеро полтавців отримали президентські відзнаки
  • Полтавець став "Героєм українського народу"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.