ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 04.01


Полтавець став претендентом у збірну України на Олімпійські ігри

12-річний Георгій Людвик переміг на всеукраїнському чемпіонаті з брейкінг спорту в Харкові, тим самим став першим претендентом до юнацьких Олімпійських ігор, які відбудуться в Африці.

Чемпіонат проходив від Федерації брейкінгу України. На ньому виступали діти з усієї країни, але кандидатами до збірної потрапили лише 8 учасників.

Про це повідомляє видання ЗМІСТ.

Хлопець брав участь у чемпіонаті в віковій категорії дітей від 11 до 15 років. Як розповів тренер хлопця Тимур Тураєв, засновник студії Bro Dance Centre, він став потенційним кандидатом в збірну України завдяки перемозі у чемпіонаті:

Він є претендентом до збірної, тому що він має найбільшу кількість балів. Наприклад, як у футболі: ви заробляєте бали протягом року і хто має найбільшу кількість, той їде представляти збірну країни

 — сказав він.

 

Чемпіонат проходив від Федерації брейкінгу України. На ньому виступали діти з усієї країни, але кандидатами до збірної потрапили лише 8 учасників, три з яких є полтавцями.

  • Володимир Данілов (8 місце у категорії: діти з 11 до 16 років);
  • Ангеліна Тимошенко (8 місце у категорії: дівчата з 16 до 18 років);
  • Демід Жалій (8 місце у категорії: хлопці з 16 до 18 років).

Як зазначає Тимур Тураєв, брейкінг має велику кількість спортивних, акробатичних і силових елементів і тому цей цікавий вид танців прирівняли до виду спорту й у 2018 році, вперше провели олімпіаду з брейкінгу.

  • 2020 рік має бути вирішальним для майбутньої Олімпіади, оскільки має відбутися останнє засідання Міжнародної олімпійського комітету, під час якого мають офіційно затвердити брейкданс як вид спорту на Олімпіаді у 2022 році.
  • Також, олімпійський комітет попередньо включив змагання з брейкдансу, серфінгу, скелелазіння і скейтбордингу до програми XXXIII літній Олімпійських ігор-2024 у Парижі. Це рішення було прийняте на 134-й сесії організації.

 

брейкінг, перемога

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.