15:01 05.10

Полтавець створив гучну сенсацію за підсумками чемпіонату країни з мотокросу

Завершився чемпіонат України з мотокросу 2017 року, змагання якого тривали у шість етапів, останній із яких відбувся на Полтавщині - у Карлівці. За підсумками змагань сенсаційно віце-чемпіоном країни став юний полтавець.

Полтавець Денис Пілецький розпочинав цьогорічний чемпіонат України ще 17-річним першорозрядником, а завершив турнір срібним призером в елітному класі мотокросу "Оупен" — у віці 18 років. Ця подія стала найгучнішою сенсацією в українському мотокросі. За підсумками всіх шести етапів Денис Пілецький набрав 203 залікові очки і випередив багатьох майстрів спорту та навіть майстрів спорту міжнародного класу. У класі "Оупен" чемпіоном України став досвідчений майстер спорту міжнародного класу Володимир Тарасов (Харків), який на шести етапах набрав 279 очок.

В інших класах мотокросу наші земляки також виступили успішно. Срібними призерами у класі SC (мотоцикли з колясками) стали Андрій Бричко і Андрій Коробка (Карлівка), за підсумками шести етапів вони набрали 250 очок. А кременчужанин Євген Федотов завоював бронзову медаль у класі квадроциклів (148 очок).