09:45 19.05

Полтавець виграв чемпіонат світу з тайського боксу

У мексиканському Канкуні сьогодні фінішує чемпіонат світу з тайського боксу (Муай Тай), який проходить під егідою IFMA. Там наш земляк Олег Приймачов став найкращим у своїй ваговій категорії.

У складі збірної України на престижному форумі змагався полтавець Олег Приймачов (вагова категорія до 91 кг). Олег виступив блискуче, виграв усі свої чотири поєдинки — і "золоту" медаль світового чемпіонату!

У першому поєдинку в Канкуні полтавський боксер переміг Івана Ісмінова (Туркменистан). У другому бою Приймачова здолав опір відомого іспанця Лоренцо Хіменеса Мартінеса.

У півфіналі полтавець переміг італійця Рафаеля Вітале. А у вирішальному двобої Олег Приймачов зустрівся з представником Росії, одним із фаворитів змагань Гаджи Меджидовим — і теж переміг. 28-річний Олег — знову чемпіон світу!

До змагань у Мексиці Приймачова готували тренери полтавського клубу "Легіон" Олег Панкратьєв і Зураб Абдулаєв.

Таким чином наш земляк уже вдруге став чемпіоном світу. Нагадаємо, що в 2016 році Приймачов виграв чемпіонат світу з тайбоксу у Швеції.

Олег Приймачов народився 11 листопада 1989 року в селі Засулля Лубенського району  Полтавської області. З дитячого віку Олег привчив себе до спорту та здорового способу життя, грав у футбол, займався боксом, і доволі пізно - з 21 року - почав професійно займатися тайським боксом. І саме в цьому виді спорту він по-справжньому знайшов себе!